Żółta Rdza, Dirty Down, 25ml

Dostępność: Stacjonarnie i online
Wysyłka w: 1 dzień
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Żółta Rdza, Dirty Down, 25ml

Żółta rdza często występuje w miejscach, w których najprawdopodobniej występowała stojąca woda, i może mieć bardzo jasnożółty kolor. Rozpuszczalny w wodzie, aby łatwo złagodzić efekty i uzyskać doskonały efekt. Miesza się z innymi naszymi farbami rozpuszczalnymi w wodzie.

Instrukcje użytkowania:

- Butelka z farbą i malowana powierzchnia powinny mieć temperaturę pokojową lub wyższą przed użyciem. Kolor może się nie pojawić, jeśli butelka i/lub powierzchnia są bardzo zimne.
- Mieszanina osiądzie na dnie butelki. Bardzo ważne jest, aby przed każdym użyciem dokładnie wstrząsnąć butelką, do usłyszenia kulki znajdujących się wewnątrz. Dokładnie wymieszaj i upewnij się, że ciała stałe na dnie butelki zostały całkowicie wymieszane z płynem. Powtarzaj mieszanie i potrząsanie, aż znikną wszystkie grudki.
- Użyj farby prosto z butelki. Nie pozostawiaj odkręconej butelki.
- Nie dodawać wody do pojemnika z farbą – może to uniemożliwić tworzenie się koloru.
- Upewnić się, że powierzchnie są czyste, suche i odtłuszczone. Przed użyciem przetestuj farbę na ukrytych powierzchniach, aby upewnić się, że jest kompatybilna i przyczepna.
- Nakładać tylko na nieporowate powierzchnie, takie jak plastik i metal. Nie nakładać na porowate/chłonne powierzchnie, takie jak surowe drewno lub papier. Farbę można nakładać na pomalowane powierzchnie, ale najpierw przetestuj. Jeśli efekt się nie pojawi, spróbuj najpierw pokryć powierzchnię lakierem.
- Farba jest rozpuszczalna w wodzie i efekty malowania zostaną utracone po wymyciu w wodzie lub zamoczeniu, ale nadal mogą pozostać plamy. Nie wystawiaj farby na działanie deszczu lub zachlapania wodą.
- Farba najlepiej wygląda nałożona na chropowatą powierzchnię.
- Aby wypełnić wgniecenia i bruzdy na powierzchni, najpierw pokryj powierzchnię farbą, a następnie zetrzyj farbę z wypukłych obszarów wilgotną szmatką (pod kątem do rowków), pozostawiając część farby uwięzionej. Im bardziej zwilżona tkanina, tym więcej usuniętej farby.
- Po całkowitym wyschnięciu farba może być utwardzona poprzez natryskowe naniesienie lakieru.
- Po wyschnięciu unikaj zadrapań/rysowań wykończonego lakieru.

Jedna butelka, 25 ml

Wyprodukowano w UK.

Uwaga! Produkt łatwopalny i drażniący dla skóry i oczu. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl