Transparentna żywica UV 100ml, Green Stuff World

Dostępność: Brak towaru
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.
Zyskujesz 25 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Green Stuff World
Kod produktu: 2045

Opis

Transparentna żywica UV 100ml, Green Stuff World

GSW oferuje zupełnie nową alternatywę dla artystów i modelarzy, którzy chcą tworzyć efekty wodne za pomocą tej żywicy ultrafioletowej.

Jednoetapowy żel o krystalicznej przezroczystości, wyciśnij ten produkt prosto z butelki na dioramę lub miniaturową podstawę, aby stworzyć piękne repliki morza, rzek, jezior, stawów lub kałuż. Ma wiele zalet w porównaniu z innymi tradycyjnymi sposobami tworzenia efektów wodnych:

-    Ultraszybko schnący żel. Ten produkt można oświetlić latarką UV, aby wysuszyć w ciągu 2-4 minut. W słoneczny dzień czas schnięcia żelu wynosi 5-10 minut. W pochmurny dzień 20-40 minut.
-    Może być barwiony.  Żywicę UV można mieszać z dowolnym z tuszy, aby zabarwić żel zaledwie kilkoma kroplami, umożliwiając tworzenie różnych rodzajów wody, takich jak bagna lub radioaktywne jeziora! WAŻNE: Jeśli chcesz go zabarwić naszym tuszem CANDY, musisz go nałożyć, gdy żywica jest całkowicie utwardzona.
-    Nie kurczy się. Żywica UV nie kurczy się jak inne materiały replikujące wodę. Ilość użytej żywicy jest równa ilości żywicy otrzymanej po całkowitym wyschnięciu.
-    Przyjazny dla wielu warstw. W przypadku, gdy chcesz stworzyć efekt zanurzenia czegoś w wodzie, wiele warstw można umieścić jedna na drugiej bez pozostawiania śladów warstw.
-    Łatwość cięcia, polerowania i obróbki. Żywica jest łatwa w obróbce i może być kształtowana i rzeźbiona w dowolny sposób!
-    Niski zapach i toksyczność w porównaniu do bardziej tradycyjnych metod.

* Gdy żywica jest w stanie niestałym, można użyć opalarki lub zapalniczki kuchennej, aby podgrzać żywicę i wypchnąć wszelkie pęcherzyki powietrza, które mogły się w niej uwięzić.
* Należy pamiętać, że żywica pozostanie w stanie żelu przez czas nieokreślony, dopóki nie wejdzie w kontakt ze źródłem naturalnego światła lub światła ultrafioletowego.
* Nie należy wystawiać wnętrza butelki na działanie naturalnego światła, w przeciwnym razie może dojść do reakcji i krystalizacji żelu.

Ostrzeżenia dotyczące żywic UV

- Warunki środowiskowe mogą mieć wpływ na właściwości materiału
- Zaleca się stosowanie w suchym, wentylowanym miejscu i w temperaturze od 18°C do 25°C. Ekstremalne zimno i ciepło mogą uszkodzić materiał.
- Używanie w nieodpowiednich warunkach, nieodpowiednia ekspozycja na światło UV lub niewystarczająca moc światła UV może spowodować, że powierzchnia będzie lepka po utwardzeniu. W takim przypadku zalecamy zastosowanie większej ilości światła UV lub lakieru nabłyszczającego.
- Zalecamy zużycie produktu w ciągu 10 miesięcy. Okres trwałości produktu może ulec skróceniu po otwarciu w zależności od stanu konserwacji, ekspozycji na światło UV i niskie temperatury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl